EN CZ Archiv Přihlášení Vstupenky online

Registrace odborného návštěvníka

Knihovník, překladatel, literární agent, ilustrátor, tiskař a každý, kdo je s knihami pracovně svázán.

Uzávěrka registrace odborného návštěvníka 31. 3. 2024.

Získáte zvýhodněnou vstupenku na celou dobu konání veletrhu, informační materiály, přístup k internetu s možností využití jednacích míst v Tiskovém středisku, heslo pro wi-fi připojení zdarma.

Registrujte se jako odborný návštěvník tím, že níže vyplníte přihlášku online nebo si ji stáhnete ve wordu a zašlete ji na info@svetknihy.cz. Na případné dotazy odpoví Andrea Tachecí: 602 590 888.

Přihláška odborného návštěvníka

Registrace odborného návštěvníka je určena všem pracovníkům v knižním a literárním průmyslu a přidružených oborech. Napomáhá k navázání vzájemných odborných a obchodních kontaktů mezi návštěvníky a vystavovateli knižního veletrhu a literárního festivalu Svět knihy Praha.

Jako zázemí, které nabízí mj. vhodné prostředí pro avizované obchodní schůzky, volný přístup k internetu, informační a asistenční služby, slouží samostatný prostor v Tiskovém středisku, nebo prostor v rámci platformy CEEBM. V těsné blízkosti je i Sál Josefa Škvoreckého, kde je organizován program pro profesionály po celé čtyři dny trvání akce. Vzniká tak ucelený prostor zaměřený na potřeby a zájmy odborné veřejnosti.

Online registrace odborného návštěvníka je k dispozici ve formuláři níže. Nebo si můžete stáhnout přihlášku ve wordu, vyplňte ji a odešlete na email info@svetknihy.cz.

Na základě registrace Vám na e-mailovou adresu uvedenou v přihlášce zašleme potvrzení o jejím přijetí a další informace týkající se Vaší účasti na veletrhu.

Registrovaný odborný návštěvník veletrhu získá spolu s koupí průkazu odborného návštěvníka v hodnotě 300 Kč následující výhody:

  •  volný vstup po celou dobu trvání akce
  •  informační materiály
  •  možnost rezervace a využití jednacího místa v Tiskovém středisku 
  •  přístup k internetu v Tiskovém středisku po celou dobu veletrhu
  •  heslo pro wi-fi připojení zdarma 
  •  kávu nebo čaj v prostorách Tiskového střediska

Podmínky registrace

Na základě registrace Vám emailem zašleme pokyny k platbě. Platbu doporučujeme učinit předem, možná je však i platba kartou či v hotovosti na místě. Průkaz odborného návštěvníka si pak budete moci vyzvednout přímo v prostorách veletrhu na INFO stánku spolu s informacemi a materiály, vyhnete se tak zcela frontám u pokladen. Hlavní vstup bude Bruselskou bránou, cesta bude označena pro snadnou orientaci. Prohlédněte si plánek rozmístění veletrhu.

 

Registrace odborného návštěvníka
permanentní vstupenka s bonusy

Svět knihy Praha 2024
23.—26. května 2024, Výstaviště Praha

Uzávěrka přihlášek: 31. 3. 2024


Odborný návštěvník

Firma

Obor *

Rezervace místa v Tiskovém středisku

V Tiskovém středisku je prostor vyhrazený pro jednání a setkávání odborníků z domova i zahraničí. V příjemném prostředí s profesionálním zázemím můžete jednat se svými partnery, navazovat profesní kontakty. Pro registrované odborné návštěvníky je rezervace jednacího místa na danou hodinu zdarma s možností využití internetového připojení.

* Povinná pole.

Informace o zpracování osobních údajů je dostupná na webu www.svetknihy.cz.