EN CZ Archiv Přihlášení Vstupenky online

V září 2023 jsme na veletrhu v Plzni úspěšně vyzkoušeli další způsob prezentace knih s cílem upozornit čtenáře na nově vycházející tituly – GALERII NOVINEK. Návštěvníci tuto formu vítají a, jak jsme si ověřili, má přímý vliv na zvýšení prodejů.

Princip je velmi jednoduchý. Na velkých stolech, ze všech stran volně přístupných, jsou vystaveny novinky. Návštěvníci si v nich mohou volně listovat a poznamenat si tituly, které je zaujmou.

Je vhodné dané knihy označit přelepkou s číslem stánku, kde lze knihy zakoupit. Pokud nejste vystavovatelem veletrhu, můžete na knize uvést kontakt na prodejní místo. Volně k rozdávání lze samozřejmě přiložit aktuální ediční plány. Seznam vystavených titulů s odkazem na e-shop nakladatele zveřejníme po veletrhu v letním čísle časopisu KNIŽNÍ NOVINKY.

Pro letošní rok jsme podmínky účasti na prezentaci nových titulů v GALERII NOVINEK, stanovili následovně:

  • pro vystavovatele: první kniha zdarma, každý další titul 300,-/ ks
  • pro ty, kteří nevystavují: první kniha 750,-, každý další titul 500,-/ ks

Podmínkou vystavení je dodání tří výtisků každé novinky, případně edičních plánů či letáků v max. množství 20 ks. Knihy je nutné dodat ve středu 22. května 2024, 10.00 – 16.00.

Knihy a ediční plány lze vyzvednout zpět v neděli 26. května 2024, 17.00 – 18.00. Vrácení knih není možné garantovat. Ačkoliv na místě počítáme se stálou službou, která by měla v maximální míře ohlídat to, aby si lidé vystavené publikace neodnášeli, je třeba počítat s tím, že se knihy na akci znehodnotí. Nevyzvednuté tituly mohou být případně dále využity organizátorem akce.

Pokud máte zájem o účast v Galerii novinek, prosím, vyplňte přiložený formulář, nebo zašlete email se seznamem titulů (název, autor, měsíc vydání) paní Andree Tachecí (info@svetknihy.cz) do 20. dubna 2024.