EN CZ Archiv Přihlášení Vstupenky online

Central and East European Book Market

23.–24. května 2024, Výstaviště, Praha

Jménem knižního veletrhu Svět knihy 2024, spolu s čestným hostem „Das Buch“ sdružujícím německy mluvící země, srdečně zveme všechny profesionály z knižní branže na programovou sekci nazvanou Central and East European Book Market.

CEEBM slouží jako platforma pro setkávání odborníků pohybujících se v knižním odvětví zemí středoevropského a východoevropského prostoru. Nadcházející ročník bude reflektovat vztah a souvislosti německy psané literatury a literatur střední a východní Evropy, čímž naváže na bohatou tradici konceptu tzv. Mitteleuropy.

Zájemci, kteří se registrují jako odborní návštěvníci, budou mít možnost navštívit program zaměřený na společná profesní témata, zapojit se do diskusí či networkingových aktivit. Kromě toho budou mít k dispozici prostory k individuálním schůzkám s partnery činnými na knižních trzích střední a východní Evropy.

CEEBM se koná v klidném, příjemném a plně vybaveném zázemí zrekonstruovaného secesního pavilonu Bohemia na Výstavišti. Prostory jsou rezervovány výhradně pro registrované účastníky. 

Program probíhá v angličtině bez tlumočení.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na e-mailu ceebm@svetknihy.cz.